ייצור מקלחונים במרכז


חברת 'זכוכית ראשון המרכז' הוקמה בשנת 1973 כעסק משפחתי בתחום הזכוכית. במהלך השנים התרחב העסק וכיום החברה עוסקת בעבודות זכוכית איכותיות, על פי דרישות הלקוחות ועם אפשרות עבודה על פי תכנון אדריכל. 'זכוכית ראשון המרכז' מבצעים עבודות יחודיות של עיצוב בזכוכית. לחברה אולם תצוגה מרשים בראשון לציון.
מקלחונים הינם מוצר פופולרי בגלל הגודל, המחיר, ואפשרויות העיצוב וההתאמה לחדר האמבטיה. ייצור מקלחונים במרכז ובכל הארץ כולל מקלחונים מכל הסוגים ובמגוון של עיצובים. יתרונם של המקלחונים הינו הגודל שלהם, ובמקרים רבים מקלחונים נקנים לחדרי אמבטיה קטנים, מאחר והמקלחונים אינם תופסים מקום רב. ייצור מקלחונים במרכז ובכל הארץ נעשה בהתאמה למבני חדרי אמבטיה, מקלחונים חזיתיים המותקנים בנישה, מקלחונים פינתיים, מקלחונים עם דלתות הזזה. ניתן למצוא מקלחונים המתאימים כמעט לכל חדר אמבטיה קטן. גם הדלתות של דגמי המקלחונים מאפשרות התקנת מקלחון גם בחדר אמבטיה קטן. יחד עם זאת, מקלחונים קטנים במיוחד אינם נוחים. מקלחונים בדרך כלל מגיעים בגדלים סטנדרטים, אך במקרים רבים יש אפשרות להתאמת גודל המקלחון לדרישות הלקוח. 'זכוכית ראשון המרכז' מציעים מבחר מקלחונים בהתאמה אישית.
למקלחונים שמות שונים בהתאם למבנה המקלחון וצורת הפתיחה:
  • מקלחון פתיחה – מקלחון עם דלתות הנפתחות פנימה והחוצה
  • מקלחון הזזה – מקלחון שוב הדלתות נעות על מסילה
  • מקלחון פינתי – מקלחון עם דלתות בזוית של `90
  • מקלחון חזיתי – מקלחון המותקן בנישה, עם דלת או דלתות
  • אמבטיון – מקלחון המותקן על דפנות האמבט
  • מקלחון מעוגל
יתרונם של מקלחונים הינו במחיר. לחדרי אמבטיה גדולים נדרשת הוצאה מרובה, מקלחונים אינם תופסים מקום רב בחדר אמבטיה, ומחירי מקלחונים נמוכים בהרבה בהשוואה לאמבטיות. ייצור מקלחונים במרכז ובכל הארץ מאפשר מגוון של אפשרויות שימוש נוחות ואיכותיות, ולמקלחונים מקום מכובד בחדרי אמבטיה מודרניים ומעוצבים. למקלחונים בדרך כלל מראה דקורטיבי והם נוחים לשימוש. ייצור מקלחונים במרכז ובכל הארץ מאפשר שלל של דגמים ועיצובים. 'זכוכית ראשון המרכז' מתמחים בעיצוב בזכוכית, ובעיצוב מקלחונים יחודיים בהתאמה אישית.
ייצור מקלחונים במרכז ובכל הארץ הינו בדרך כלל של מקלחוני זכוכית. החומר העדיף לפרזול מקלחונים הינו אלומיניום. למקלחונים פס אטימה מגומי המונע מעבר מים. שלב חשוב ברכישת מקלחון הינו התקנת המקלחון, ויש לבחור באנשי מקצוע המומחים בתחום על מנת להתקין את המקלחון באופן מדויק בחדר האמבטיה. ניקוי מקלחונים הינו פשוט, בעיקר במקלחוני זכוכית: ניגוב המקלחון לאחר הרחצה במטלית יבשה, וניקוי באמצעות חומרי ניקוי קלים. יש לקחת בחשבון את מוצרי הסניטציה הנלווים, ברז, סבוניה, מדפים, ואת התאמתם לגודל המקלחון.